Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni, licząc od dnia następnego od daty, w której:

– odebrano zamówienie,

– osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu.

Jeśli chcesz skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy powiadom nas o swojej decyzji przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy. Formularz odstąpienia od umowy możesz pobrać w tym miejscu:

POBIERZ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność za produkt. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze. Dotyczy to tylko sytuacji, w której zamówienie zwracasz do magazynu.

 

Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Gdzie przekazać zwracany produkt?

Zwracany produkt należy odesłać na adres magazynu:

Unionkids
Mobimods sp. z o.o.
ul.Robotnicza 70E,
53-608 Wrocław
NIP: 8971828409

z dopiskiem “Odstąpienie”.

Prosimy o wypełnianie formularza DRUKOWANYMI LITERAMI.

Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.

Informujemy, że sklep internetowy Unionkids nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

Terminy i koszty

Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Termin zostaje zachowany, jeśli przesyłka trafi do nas przed upływem terminu 14 dni. Ponosisz koszt odesłania zwracanego produktu do magazynu. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było konieczne stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Uwaga –  w przypadku produktów zakupionych w promocji (zwłaszcza pakietowych) prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.